Top Sport

Саша Бајин

Јастремска го шутна тренерот Бајин откако тој и честиташе на ривалката

Украинската тенисерка и поп-ѕвезда во нејзината татковина, Дајана Јастремска објави дека се разделува со својот тренер, Германецот со српско потекло, …

Јастремска го шутна тренерот Бајин откако тој и честиташе на ривалката Прочитај повеќе

Светската тенисерка број 1 Осака го шутна тренерот Бајин

Светската тенисерка број 1, Јапонката Наоми Осака направи изненадувачка одлука и го отпушти својот тренер Саша Бајин, кој ја донесе …

Светската тенисерка број 1 Осака го шутна тренерот Бајин Прочитај повеќе

Scroll to Top