Top Sport

Сержињо Дест

Абрамович ја „растура“ новата Барса – ги купува Де Јонг, Гави и Дест?

Газдата на Челси, Роман Абрамович дал зелено светло клубот да се обиде да го донесе триото на Барселона, Френки де …

Абрамович ја „растура“ новата Барса – ги купува Де Јонг, Гави и Дест? Прочитај повеќе

Презентациите никогаш не поминуваат добро – Сержињо Дест и контролата на топката!

Сержињо Дест, новиот американски десен бек на Барселона, ја продолжи „традицијата“ на посрамотување за време на јавната презентација на „Ноу …

Презентациите никогаш не поминуваат добро – Сержињо Дест и контролата на топката! Прочитај повеќе

Scroll to Top