Top Sport

Скот Паркер

Втор отказ во иста сезона! Бриж го отпушти Скот Паркер по катастрофални 67 дена!

Клуб Бриж му врачија отказ на англискиот тренер Скот Паркер по само 12 меча и 67 дена на клупата на …

Втор отказ во иста сезона! Бриж го отпушти Скот Паркер по катастрофални 67 дена! Прочитај повеќе

Клоп го искористи отказот на Паркер за да ги критикува „државните“ Манчестер сити и Њукасл

Првиот човек на Ливерпул, Јирген Клоп ги критикуваше газдите на Бурнемаут по отказот на менаџерот Скот Паркер, сметајќи дека поранешниот …

Клоп го искористи отказот на Паркер за да ги критикува „државните“ Манчестер сити и Њукасл Прочитај повеќе

Фулам го продава Митровиќ, Србинот е во немилост на менаџерот

Британските медиуми пишуваат дека времето на српскиот напаѓач, Александар Митровиќ во редовите на премиерлигашот Фулам помина. Клубот од Лондон сака …

Фулам го продава Митровиќ, Србинот е во немилост на менаџерот Прочитај повеќе

Scroll to Top