Top Sport

Сочи

Во Русија го има и тоа – змија прекина меч, ја „средија“ со вила!

Од Русија честопати ни доаѓаат бизарни спортски вести, така што не изненадува што меч од нивната Руска Премиер лига беше …

Во Русија го има и тоа – змија прекина меч, ја „средија“ со вила! Прочитај повеќе

Само во Русија – фудбалски судии на детектор на лаги по скандалот со Спартак

Двајца руски судии ќе одат на детектор на лаги откако беа оценети како „кловнови“ по скандалот со досудувањето на пенал …

Само во Русија – фудбалски судии на детектор на лаги по скандалот со Спартак Прочитај повеќе

Адил Рами се потсмева со пластичните гради на Памела Андерсон

Францускиот фудбалер Адил Рами е освојувач на светското првенство со својата репрезентација (иако не одигра ниту еден меч), но очигледно …

Адил Рами се потсмева со пластичните гради на Памела Андерсон Прочитај повеќе

Scroll to Top