Top Sport

Тило Керер

Шесто засилување за Вест хем – го купија Керер од ПСЖ

Вест хем го потврдија трансферот на германскиот дефанзивец Тило Керер од Пари Сен-Жермен, давајќи му четригодишен договор во зделка која …

Шесто засилување за Вест хем – го купија Керер од ПСЖ Прочитај повеќе

Scroll to Top