Top Sport

Унгарија – кошаркарска репрезентација

БиХ подобра од Унгарија во првиот меч на Евробаскетот

Кошаркарската репрезентација на Босна и Херцеговина стартуваше со победа на Евробаскетот, откако во Келн со 95:85 ја совлада Унгарија, која …

БиХ подобра од Унгарија во првиот меч на Евробаскетот Прочитај повеќе

Scroll to Top