Top Sport

Златно стапало

Кристијано ја доби наградата „Златно стапало“

Кристијано Роналдо додаде уште едно индивидуално признание на неговата голема колекција, откако ги победи Лионел Меси, Роберт Левандовски и Мохамед …

Кристијано ја доби наградата „Златно стапало“ Прочитај повеќе

Scroll to Top