Top Sport

Зоран Мирковиќ

ФК Партизан: По тренерот замина и спортскиот директор

Заминувањето на тренерот Зоран Мирковиќ, придонесе за уште еден отказ во фудбалскиот клуб Партизан. Од клубот заминува и спортскиот директор …

ФК Партизан: По тренерот замина и спортскиот директор Прочитај повеќе

Бата Мирковиќ се потсети на моментот кога го грабна Јарни за јајца (видео)

Тренерот на Партизан, Зоран Бата Мирковиќ вели дека е нервозен пред дуелот на Србија и Црна Гора во Лигата на …

Бата Мирковиќ се потсети на моментот кога го грабна Јарни за јајца (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top