Top Sport

Мазепин доби посебен гостин во вежбалната во Дубаи

Кристијано Роналдо и кога е на одмор не може без својот посебен тренинг-режим, откако при одморот во Дубаи беше специјален гостин на рускиот Ф1 возач, Никита Мазепин.

Американскиот тим на Мазепин, Хас Ф1, ја сподели фотографијата, а Мазепин, синот на рускиот милијардер кој имаше неимпресивна прва сезона во спортот, го опиша тренингот како „најдобар оваа година“.

36-годишниот Роналдо е во Дубаи поради 13-дневната пауза во Премиерлигата пред мечот на Манчестер јунајтед против Мидлзборо од ФА купот на 4 февруари. Тој претходно објави фотографии со своите четири деца и фудбалска топка на плажата во Обединетите Арапски Емирати.

gogoanime in. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

goanime pe GoGoAnime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 (Dub)

DARLING in the FRANXX Episode 21

anime website My Hero Academia Season 3

Bleach

tải go88
Scroll to Top