Top Sport

Чедомир Јаневски седнува на клупата на АЕЛ Лимасол?

Поранешниот македонски селектор Чедомир Јаневски повторно се поврзува со тренерска работа на Кипар. Тој е во најтесниот избор за нов тренер на АЕЛ Лимасол, откриваат кипарските медиуми.

АЕЛ се раздели со досегашниот стратег Пантелидис, а во опција за нов шеф на стручниот штаб се Македонецот Јаневски и Португалецот Силас, кој е поранешен тренер на Спортинг Лисабон.

Чедомир Јаневски се уште е асистент во стручниот штаб на фудбалската репрезентација на Јужна Африка.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime streaming Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

anime streaming Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime websites The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

anime streaming SK8 the Infinity

tải go88
Scroll to Top