Top Sport

Фудбалерите на Зенит на терен излегоа со кучиња за вдомување

Рускиот шампион, Зенит Санкт Петерсбург одигра само 2:2 со Ростов во меч од Руската Премиерлига, но од резултатот поголемо внимание предизвика гестот на домашниот тим пред мечот.

Сите фудбалери на Зенит со себе на теренот понесоа едно куче, како дел од кампањата за вдомување на кучиња од локалниот стационар за бездомни кучиња.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

animes online Naruto

english anime Attack on Titan

AniWatch SK8 the Infinity (Dub) Episode 7

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 22

english dubbed anime AniWatch SK8 the Infinity

Scroll to Top