Top Sport

Гол маж истрча на Гранада-Манчестер јунајтед

Иако нема навивачи на фудбалските терени низ Европа, еден егзбиционист успеа да излезе на теренот на мечот од четврт-финалето од Лига Европа помеѓу Гранада и Манчестер јунајтед.

Фудбалерите можеа само да го набљудуваат брадестиот човек како трча во средината на теренот, секако, предизвикувајќи смеа кај сите кои го следат мечот.

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! (https://aniwatch.pro/m/gqAN) Episode 3 at AniWatch anime

Watch My Hero Academia (Dub) Episode 12 at AnimeFreak kiss x sis animefreak

Scroll to Top