Top Sport

Новата топка за Серија А на „Пума“ инспирирана од италијанската уметност

Германската компанија „Пума“ го започна своето партнерство со италијанската Серија А со интересен дизајн на новата официјална топка за натпреварувањето, „Пума Орбита“.

dobivaj vesti na viber

Инспирирана од италијанската прогресивна уметност, националната тробојка ги окпружува апстракните графики, во кои секако, доминира сината боја.

choi go88 online go88 mới nhất đăng nhập go88 trên web

sunwin club apk phần mềm dự đoán tài xỉu sunwin diễn đàn sunwin

Scroll to Top