Top Sport

Роналдо ја „запали“ Бурж Калифа за роденденот на Георгина

Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо доби неверојатен подарок за 28. роденден, откако ѕвездата на Манчестер јунајтед потроши илјадници евра во четвртокот за да го постави нејзиниот лик на славната кула во Дубаи, Бурж Калифа.

Тие беа набљудувачи заедно со нивните деца кога името на Георгина се појави на кулата со порака „Среќен роденден Гео“. „Вака завршува возбудливиот ден. Без зборови сум. Благодарам, благодарам, благодарам, Кристијано. Не можеш да ме направиш посреќна секој ден“, напиша Георгина на социјалните мрежи.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season

ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

watch anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

free anime My Hero Academia (Dub)

Attack on Titan Final Season Part 2 Episode 3

tải go88
Scroll to Top