Top Sport

Браќата на Јокиќ сакаа да се пресметаат со Букер!

Никола Јокиќ имаше неславен крај на НБА сезоната во која стана МВП на лигата, откако неговите Денвер загубија со 4:0 во полуфиналето од Западот од Финикс, меч во кој доби исклучување за фаулот над Камерун Пејн.

Во тој момент на теренот имаше голема мешаница на двата тима, а Јокиќ влезе во пресметка со Девин Букер, а на новата снимка од трибините се покажуваат и неговите двајца браќа Страхиња и Немања Јокиќ, кои тргнаа да го бранат својот брат.

Секако, зачинето со српски пцости.

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime. Modest Heroes (Dub) Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Flag (Dub) (https://animefreak.ws/m/0GWq) Episode 13

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE. A.I.C.O.: Incarnation (Dub) Episode 12

KissAnime People SAP: https://people.sap.com/kissanimemx#about

Scroll to Top