Top Sport

Емил Рајковиќ пристигна во ЦСКА Москва

Македонскиот кошаркарски стратег Емил Рајковиќ пристигна во Москва на промоцијата на тренерската позиција во рускиот гигант. Кошаркарскиот гигант ЦСКА Москва објави видео од неговото пристигнување и првото интервју за клупската веб страница.

dobivaj vesti na viber

Рајковиќ ќе ја има честа да го предводи тимот осумкратниот европски првак следната сезона.

Review chi tiết về Cổng game đổi thưởng Go88 Club

hướng dẫn tại sunwin sunwin energy italia sunwin ăn chơi

Scroll to Top