Top Sport

Ѓоковиќ не одолеа на хармониката, мораше да заигра на тераса

Новак Ѓоковиќ последните денови беше под критики од австралиската јавност за наводните „претерани и разгалени барања“ за тенисерите кои го „отслужуваат“ 14-дневниот карантин во хотел, но очигледно не го загубил расположението како што покажува последното видео од Австралија.

На Ѓоковиќ овојпат пред хотелот му се собраа српски навивачи со музика, кои успеаја да го раздрмаат и разиграат на терасата. Како подготовка за тенискиот турнир, нели?

Watch Hortensia SAGA Episode 3 (https://animeheaven.pro/m/vDrE/ep-3) at website https://animeheaven.pro. See more animeheaveneu

Watch Redo of Healer Episode 1 (https://funimationfree.com/m/dvBw/ep-1) at website https://funimationfree.com funimation one piece stampede

Scroll to Top