Top Sport

Ѓоковиќ пак на „полнење батерии“ кај Босанските „пирамиди“

Светскиот рекет број 1, Новак Ѓоковиќ по поразот на САД опен реши да се одмори во Високо, Босна и Херцеговина, на гости кај Семир Османагиќ, контроверзниот промотер на идејата за пирамидите во БиХ.

Ѓоковиќ пристигнал во Босна и Херцеговина вчера и веднаш заминал во Високо, каде што бил пречекан од основачот на археолошкиот парк „Босанска пирамида на сонцето“, Османагиќ, кој на социјалните мрежи се пофали со дружбата.

„До Јелена од Новак и Семир. Со љубов од Високо“, стои во пораката до сопругата на Ѓоковиќ на социјалните мрежи.

Ѓоковиќ во посета на Босанските „пирамиди“: Луѓе, дојдете и уверете се!

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Strike Witches 2 Episode 12

KissAnime: The Silver Twilight (Dub) anime episode Full online free at https://kissanime.mx boruto kissanime

The Dearest Episode Full

Doyoubuzz: https://www.doyoubuzz.com/kiss-anime

Myanimelist: https://myanimelist.net/profile/gogoanimelol

Scroll to Top