Top Sport

Руска ММА фарса – порно-ѕвезда против блогерка, хаос во кафезот!

Од Русија повторно ни доаѓа неверојатен ММА меч во организација на Епик фајтинг шампионатот (ЕФЦ) во кој имаше битка на родовите – Александер Пистолетов против Саша Мамаха.

Пистолетов е руски пејач и порно-ѕвезда, додека Мамаха е блогерка, а нивниот меч за малку ќе беше прекинат откако еден фан се обиде да влезе во кафезот, а бизарно интервенираше судијата на мечот.

Кога, конечно почна, Пистолетов стигна до победа со зафат, но од тимот на противничката се бунтуваа, по што се одигра и четврта рунда во која Мамаха победи на поени!

Една од најбизарните битки во историјата на ММА борбите.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Tokyo Ghoul Episode 12

english dubbed anime Naruto

Naruto

watch anime free AnimeHeaven The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

AnimeHeaven How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 13

Scroll to Top