Top Sport

Манасков: Ќе го вратиме Вардар таму каде што припаѓа

Македонскиот репрезентативец Дејан Манасков е пријатното изненадување што им го приреди раководството на клубот во овој преоден рок. По заминувањето на Тимур Дибиров, сега тој ќе ја покрие левата крилна позиција.

dobivaj vesti na viber

„Драги навивачи на Вардар драго ми е што после долги години се враќам во овој клуб. Се надевам дека сите заедно ќе ги оствариме целите и ќе го вратиме клубот каде што припаѓа и следната година сите заедно ќе радуваме на победа”, порача Манасков по потписот на договорот со „црвено-црните“.

tải sunwin

sun win

sunwin web game bài sunwin game sunwin

sunwin apk

sun win

Scroll to Top