Top Sport

Селски потег на црногорскиот ракометар Ласица кон македонските навивачи

Македонија вчера доживеа болен пораз од Црна Гора, со што нашите противници останаа со најголеми шанси за втората рунда на Европското првенство, но крајот на мечот донесе непријатен момент во кој црногорскиот ракометар Марко Ласица се покажа како вистински „сељак“.

30-годишниот Ласица реши да влезе во конфликт со повеќебројните македонски навивачи, и дури плукна кон нив.

Црногорскиот капитен Васко Шеваљевиќ потоа се извинуваше за однесувањето на својот соиграч, а поголем инцидент спречи обезбедувањето и другите репрезентативци на Црна Гора.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Naruto: Shippuden Episode 499

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

ani watch app Record of Ragnarok

AniWatch The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub] Episode 6

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

tải go88
Scroll to Top