Top Sport

Андрос Таунзенд

Таунзенд му досадувал на Роналдо за дресот: Си мрмореше нешто на португалски

Крилото на Евертон, Андрос Таунзенд призна дека морал да му досадува на Кристијано Роналдо да го добие неговиот трес по …

Таунзенд му досадувал на Роналдо за дресот: Си мрмореше нешто на португалски Прочитај повеќе

Нема лутење! Таунзенд го доби дресот на Роналдо: Само респект за G.O.A.T.

Напаѓачот на Евертон, Андрос Таунзенд уште еднаш потврди дека нема „лоша крв“ меѓу него и Кристијано Роналдо, откако дел од …

Нема лутење! Таунзенд го доби дресот на Роналдо: Само респект за G.O.A.T. Прочитај повеќе

Таунзенд контра својот тим – застана во одбрана на Ешли Јанг (видео)

Андрос Таунзенд застана во одбрана на дефанзивецот на Манчестер јунајтед, Ешли Јанг, откако неговиот клуб Кристал палас се потсмеваше со …

Таунзенд контра својот тим – застана во одбрана на Ешли Јанг (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top