Top Sport

Дани Педроса

Педроса на малезискиот пол, Маркез по падот само седми

Дани Педроса стигна до изненадувачка пол-позиција за Малезиското ГП, победувајќи го Французинот Јохан Зарко за неверојатни 0.017 секунди, додека колегата …

Педроса на малезискиот пол, Маркез по падот само седми Прочитај повеќе

Scroll to Top