Top Sport

денис родман

(Видео) Родман на образот го истетовирал портретот на девојката

Денис Родман, легендарниот НБА кошаркар и шампион во најсилната кошаркарска лига со Детроит Пистонс (1989, 1990) и Чикаго Булс (1996, …

(Видео) Родман на образот го истетовирал портретот на девојката Прочитај повеќе

Родман: Мадона ми нудеше 20 милиони долари да ѝ направам дете (видео)

Легендата на Чикаго булс, Денис Родман повторно е во центарот на вниманието со контроверзи на негов начин, откако во интервју …

Родман: Мадона ми нудеше 20 милиони долари да ѝ направам дете (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top