Top Sport

Џермејн Дефо

Дефо со трогателна тетоважа на „пријателчето“ Бредли (видео)

Приказната за фудбалерот Џермејн Дефо и малиот Бредли Лауери беше трогателна за Велика Британија, и сега поранешниот напаѓач на Сандерленд …

Дефо со трогателна тетоважа на „пријателчето“ Бредли (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top