Top Sport

Доменико Берарди

Сасуоло подготвени да го продадат Берарди на Јуве во јануари

Директорот на Сасуоло, Џовани Карневали инсистира дека не постоеле сериозни преговори со Јувентус трансферот на Доменико Берарди, но не ја …

Сасуоло подготвени да го продадат Берарди на Јуве во јануари Прочитај повеќе

Интер има само уште една надеж за „скудетото“: Берарди е голем фан на „нероаѕурите“

Разврската во Серија А остана за последното коло. Актуелниот шампион Интер се надева дека лидерот Милан ќе загуби против Сасуоло, …

Интер има само уште една надеж за „скудетото“: Берарди е голем фан на „нероаѕурите“ Прочитај повеќе

Scroll to Top