Top Sport

Дони ван дер Бек

Го сонуваше таткото, сега спие со ќерката – Дони ван де Бек (фото)

Репрезентативецот на Холандија, фудбалерот на Ајакс Дони ван де Бек како момче сонувал да биде како неговиот идол, легендарниот холандски …

Го сонуваше таткото, сега спие со ќерката – Дони ван де Бек (фото) Прочитај повеќе

Scroll to Top