Top Sport

Емре Џан

Емре Џан им се заблагодари на лекарите на Јуве за раната дијагноза на ракот на тироидната жлезда

Фудбалерот на Борусија Дортмунд, Емре Џан им се заблагодари на лекарите на Јувентус што рано му го дијагностицирале ракот на …

Емре Џан им се заблагодари на лекарите на Јуве за раната дијагноза на ракот на тироидната жлезда Прочитај повеќе

Емре Џан е позитивен, но нема одложување на дербито Борусија-Шалке

Првото „Ревиердерби“ оваа сезона ќе се оддржи и покрај тоа што фудбалерот на Борусија Дортмунд, Емре Џан имаше позитивен тест …

Емре Џан е позитивен, но нема одложување на дербито Борусија-Шалке Прочитај повеќе

Емре Џан за Санчо: Зошто некој од Борусија би заминал во Манчестер јунајтед?

Соиграчот на Џејдон Санчо од Борусија Дортмунд, Емре Џан вели дека не гледа зошто било кој фудбалер на неговиот клуб …

Емре Џан за Санчо: Зошто некој од Борусија би заминал во Манчестер јунајтед? Прочитај повеќе

Scroll to Top