Top Sport

Ф3

Уште еден хорор-судир, овојпат во Ф3, за среќа без последици (видео)

Само една недела по катастрофалниот судир на Формула 2 трката во која животот го загуби младиот Французин Антоан Убер, мотоспортот …

Уште еден хорор-судир, овојпат во Ф3, за среќа без последици (видео) Прочитај повеќе

Тинејџерката Флерш се врати во болидот откако го скрши ’рбет во Макау! (видео)

Формула 3 возачот, 18-годишната Софија Флерш се врати зад воланот на својот болид од тимот на Ван Амерсфорт на тестирањето …

Тинејџерката Флерш се врати во болидот откако го скрши ’рбет во Макау! (видео) Прочитај повеќе

Девојката која го скрши ’рбетот ќе се врати на тркање во 2019 година! (видео)

Германската тинејџерка Софија Флерш, која го скрши ’рбетот во еден од најспектакуларните судири во историјата, потврди дека следната година се …

Девојката која го скрши ’рбетот ќе се врати на тркање во 2019 година! (видео) Прочитај повеќе

Тркање во крвта – „лудата“ Флерш вети дека ќе се врати во Макау по хорор-судирот (видео)

Германската тинејџерка, Софија Флерш вети дека ќе се врати во Макау за нова Ф3 трка, откако минатата недела за малку …

Тркање во крвта – „лудата“ Флерш вети дека ќе се врати во Макау по хорор-судирот (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top