Top Sport

Федерико Кијеза

Јувентус одбиле уште една богата понуда за Кијеза

Јувентус одбиле уште една богата понуда за Федерико Кијеза. Крилниот напаѓач блескаше на Европското првенство, со што го привлече вниманието …

Јувентус одбиле уште една богата понуда за Кијеза Прочитај повеќе

Јувентус експресно одбиле 80 милиони евра за Кијеза

Баерн Минхен сепак биле заинтересирани за Федерико Кијеза. Баварците испратиле понуда во Торино, за крилниот фудбалер, кој одигра одлично на …

Јувентус експресно одбиле 80 милиони евра за Кијеза Прочитај повеќе

Scroll to Top