Top Sport

Флитвуд таун

Не му доаѓа памет! Џои Бартон го „нокаутирал“ менаџерот на Барнсли

Полицијата на Јоркшир потврди дека го истражува инцидентот кој се случил во тунелот по мечот Барнсли-Флитвуд во англиската трета лига, …

Не му доаѓа памет! Џои Бартон го „нокаутирал“ менаџерот на Барнсли Прочитај повеќе

„Лошото момче“ Џои Бартон стана менаџер, но мора да ја отслужи суспензијата

Поранешниот играч од средниот ред на Манчестер сити и Барнли, контроверзниот Џои Бартон ќее новиот тренер на тимот од Лига …

„Лошото момче“ Џои Бартон стана менаџер, но мора да ја отслужи суспензијата Прочитај повеќе

Scroll to Top