Top Sport

Мајкл Керик

Керик: Во Манчестер јунајтед мора да се победува на одреден начин

Мајкл Керик, привремениот тренер на Манчестер јунајтед, вели дека принципите на клубот ќе продолжат кој и да дојде на позицијата …

Керик: Во Манчестер јунајтед мора да се победува на одреден начин Прочитај повеќе

Керик: Беше депресивно да се игра за англиската репрезентација

Капитенот на Манчестер јунајтед, Мајкл Керик, кој ќе ја заврши својата играчка кариера на крајот на сезоната и ќе стане …

Керик: Беше депресивно да се игра за англиската репрезентација Прочитај повеќе

Scroll to Top