Top Sport

Невен Суботиќ

Ја освои Бундеслигата, играше и на Мундијал, сега ќе го спасува Алтах

Беше шампион во германската Бундеслига, играше со Србија на фудбалски Мундијал, а сега ќе се бори за опстанок во австриската …

Ја освои Бундеслигата, играше и на Мундијал, сега ќе го спасува Алтах Прочитај повеќе

Ништо од Арсенал, Суботиќ се врати во Бундес лигата

Поранешниот репрезентативец на Србија, Невен Суботиќ, повторно ќе настапува во Бундес лигата откако потпиша договор со Унион Берлин. Суботиќ зад …

Ништо од Арсенал, Суботиќ се врати во Бундес лигата Прочитај повеќе

Додека фудбалерите се на одмор, Суботиќ копа бунари во Африка

Додека најголемиот дел од фудбалерите ги користат празниците за одмор во тропските краишта, во скапи хотели и јахти, дефанзивецот на …

Додека фудбалерите се на одмор, Суботиќ копа бунари во Африка Прочитај повеќе

Scroll to Top