Top Sport

Николај Давиденко

Давиденко: Федерер лажеше, требаше да признае дека сум подобар од него

Екс-рускиот тенисер, Николај Давиденко откри интересен детал од еден меч со швајцарскиот ас, Роџер Федерер. Русинот се потсети на мечот …

Давиденко: Федерер лажеше, требаше да признае дека сум подобар од него Прочитај повеќе

Scroll to Top