Top Sport

Реџина

Симоне се бори за финале на ЛШ, Пипо ќе се бори за плејоф за влез во Серија А

Додека неговиот брат, Симоне Инзаги ги предводеше Интер до 2:0 победа над Милан во полуфиналето на Лигата на шампиони, Филипо …

Симоне се бори за финале на ЛШ, Пипо ќе се бори за плејоф за влез во Серија А Прочитај повеќе

И во Серија Б не се ракуваат – инцидент кој наликува на тој помеѓу Конте и Тухел

Вчерашниот конфликт помеѓу менаџерите на Челси и Тотенхем, Томас Тухел и Антонио Конте имаше своја „верзија“ и во италијанската Серија …

И во Серија Б не се ракуваат – инцидент кој наликува на тој помеѓу Конте и Тухел Прочитај повеќе

Scroll to Top