Top Sport

Самир Хандановиќ

Тепачка во Торино по завршувањето на мечот, црвени картони за Квадрадо и за Хандановиќ

Страстите во Торино зовреа непосредно по завршувањето на натпреварот. Ромелу Лукаку израмни со гол од пенал во 95.минута, откако Бремер …

Тепачка во Торино по завршувањето на мечот, црвени картони за Квадрадо и за Хандановиќ Прочитај повеќе

Цела деценија! Интер му го продолжи договорот на Хандановиќ

Интер официјално му го продолжи договорот на својот капитен, голманот Самир Хандановиќ, кој ќе ја игра и својата 11-та сезона …

Цела деценија! Интер му го продолжи договорот на Хандановиќ Прочитај повеќе

Scroll to Top