Top Sport

Серхио Кун Агуеро

Кардиологот на Агуеро: Ваква аритмија не може да се развие кај „обични“ луѓе

Серхио Агуеро ја заврши фудбалската кариера. Еден од најдобрите напаѓачи во последната деценија мораше предвреме да го напушти мечот Барселона …

Кардиологот на Агуеро: Ваква аритмија не може да се развие кај „обични“ луѓе Прочитај повеќе

Агуеро утре ќе се обраќа до навивачите – ќе ги закачи ли копачките?!

Челниците на Барселона објавија дека утре на јавноста ќе и се обрати аргентинскиот фудбалски ас, Серхио Кун Агуеро. Шпекулациите се …

Агуеро утре ќе се обраќа до навивачите – ќе ги закачи ли копачките?! Прочитај повеќе

И Агуеро има корона, пропушта 3 меча на „граѓаните“

Напаѓачот на Манчестер Сити, Аргентинецот Серхио Кун Агуеро објави дека е позитивен на коронавирусот. Агуеро ги пропушти последните два натпревари …

И Агуеро има корона, пропушта 3 меча на „граѓаните“ Прочитај повеќе

Започна операција „Меси во ПСЖ“–Покетино во Париз носи негов пријател

Англиските и шпанските медиуми пишуваат дека Серхио Агуеро е главна мета за следната сезона на новиот тренер на ПСЖ, Маурисио …

Започна операција „Меси во ПСЖ“–Покетино во Париз носи негов пријател Прочитај повеќе

Scroll to Top