Top Sport

Сирија – фудбалска репрезентација

Фудбалска измама, Сирија доби фантомски пенал против Австралија (видео)

Фудбалската репрезентација на Австралија ја оправда улогата на фаворит во мечот од последното коло во групната фаза на Азијскиот куп …

Фудбалска измама, Сирија доби фантомски пенал против Австралија (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top