Top Sport

Дејвид Бекам ќе биде гостин на обновената серија „Пријатели“

Легендата на Манчестер јунајтед и на англиската репрезентација, Дејвид Бекам, е потврден како специјален гостин на новата сезона од легендарната ТВ-серија „Пријатели“.

По пауза од 17 години, „Пријатели“ со Рос, Рејчел, Чендлер, Моника, Џои и Фиби се враќа на 27 мај, откако од 1994 до 2004 имаше 10 сезони со 236 епизоди.

Бекам не е единствено славно име кое ќе биде дел од серијата, најавени се и Џастин Бибер, Лејди Гага, Џејмс Корден и Кара Делевињ.

ANIMEFLIX dubbed anime: Naruto (Dub) Episode 220

AniWatch watch anime online: Fairy Tail (Dub) (https://aniwatch.pro/m/YVm4) Episode 175

Scroll to Top