Top Sport

Љубовна приказна на фудбалер и фудбалерка во Астон вила

Фудбалерот од средниот ред на Астон вила, Даглас Луиз преку Инстаграм ја потврди врската со фудбалерката на клубот, Алиша Леман, откако двајцата објавија фотографија со бакнеж со порака: „Те сакам“.

23-годишната Леман игра како напаѓач во женскиот тим на Вила и е швајцарска репрезентативка која пристигна на „Вила парк“ од Вест хем минатото лето. Интересно, таа претходно беше во врска со фудбалерката на Челси, Рамона Бахман, нејзина колешка од швајцарската репрезентација. 23-годишниот Бразилец Луиз, пак, е фудбалер на Астон вила од 2019 година.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

One Piece

anime sites Tokyo Revengers (Dub)

english anime AniWatch Black Clover (Dub)

AniWatch JUJUTSU KAISEN Episode 19

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

tải go88
Scroll to Top