Top Sport

Мускулестиот Торес се врати во Атлетико Мадрид

Поранешниот напаѓач и легенда на клубот, Фернандо Торес се врати на работа во Атлетико Мадрид, преземајќи ја тренерската позиција во јуниорскиот тим и уште еднаш покажувајќи ги своите импресивни мускули кои ги направи по повлекувањето од фудбалот во 2017.

37-годишниот поранешен напаѓач на Ливерпул, Челси и Милан, ја започна својата кариера во Атлетико, а се врати и во 2015 година, по што одигра три сезони и замина во јапонскиот Саган Тосу каде што ја заврши кариерата.

Фановите се чудат колкав се „направил“ Фернандо Торес

WCOStream: Regalia: The Three Sacred Stars (Dub) anime episode 13 online free at https://wcostream.cc ben 10 alien force wcostream

Website https://gogoanime.be: Watch A Dark Rabbit has Seven Lives gogoanime Episode 12 i want to eat your pancreas gogoanime

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animekisa.in: Watch Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Prologue - Sakura to Futatsu no Kuma animekisa Episode Full anime websites

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/kissanimemx

Themepalace: https://themepalace.com/users/animeflixnl/

Scroll to Top