Top Sport

Ѓоковиќ полуде и ја „поздрави“ со пцовка публиката во Рим

Новак Ѓоковиќ го победи Феликс Оже-Алијасим со 7:5, 7:6 во одличен меч од четврт-финалето на Мастерсот во Рим и го задржа првото место на АТП листата најмалку до почетокот на Роланд Гарос.

Сепак, имаше и неочекувани проблеми за српскиот тенисер за време на мечот. Тој екстремно се налути по гласниот говор на еден фан на трибините, полуде и го „поздрави“ со пцовка. Ова откако го упати топчето во аут, без потребната концентрација.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

SHAMAN KING (2021)

AnimeFreak Black Clover (Dub) Episode 168

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

watch animes World's End Harem

anime streaming AnimeFreak High School DxD

tải go88
Scroll to Top