Top Sport

Киро е „вечен“ – бомба за реми на Нант кај ГОГ

Кирил Лазаров, рекордерот по бројот на голови во ЛШ, македонскиот капитен, селектор и ракометна легенда, уште еднаш покажа колку големо е неговото влијание на теренот и покрај неговите години, откако го постигна израмнувачкиот гол за неговите Нант да извлечат 29:29 реми кај ГОГ во ЕХФ Европската лига.

41-годишниот Лазаров погоди во негов стил во финишот на мечот, по што голманот на нант, Микаел Робин имаше одлична одбрана за мечот да заврши без победник.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 145

anime online Attack on Titan Final Season (Dub)

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 146

watch anime free Bleach

AnimeHeaven Attack on Titan Season 2 (Dub)

Scroll to Top