Top Sport

Арон Ван-Бисака

Нов проблем за Јунајтед – Ван Бисака во аут осум недели!

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг доби нова лоша вест, откако Арон Ван-Бисака ќе отсуствува речиси два месеци добивајќи …

Нов проблем за Јунајтед – Ван Бисака во аут осум недели! Прочитај повеќе

Јунајтед ќе го пратат Ван-Бисака во Кристал палас во јануари

Манчестер јунајтед ќе му дозволат на Арон Ван-Бисака да се врати во Кристал палас во јануарскиот преоден рок како позајмен …

Јунајтед ќе го пратат Ван-Бисака во Кристал палас во јануари Прочитај повеќе

Никој од фудбалерите на Јунајтед не го поминал Ван-Бисака на тренинг

Арон Ван-Бисака очигледно беше вистинска инвестиција на Манчестер јунајтед оваа сезона, откако десниот бек ги покажа своите квалитети во одбраната …

Никој од фудбалерите на Јунајтед не го поминал Ван-Бисака на тренинг Прочитај повеќе

Ван-Бисака оваа недела го комплетира трансферот во Манчестер јунајтед

Арон Ван-Бисака ќе има медицински тестови на „Олд Трафорд“ оваа недела пред комплетирањето на трансферот вреден 55 милиони фунти од …

Ван-Бисака оваа недела го комплетира трансферот во Манчестер јунајтед Прочитај повеќе

Scroll to Top