Top Sport

давид де хеа

Де Хеа чекајќи на понуда од врвен клуб размислува за пензионирање

Поранешниот голман на Манчестер јунјтед, Давид де Хеа размислува за повлкување од фудбалот доколку не добие понуда од некој врвен …

Де Хеа чекајќи на понуда од врвен клуб размислува за пензионирање Прочитај повеќе

Тен Хаг објасни зошто времето на Де Хеа „поминало“ и се решиле да го купат Онана

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг уште еднаш ја покажа својата позната „безмилосност“ објаснувајќи зошто се решиле да не …

Тен Хаг објасни зошто времето на Де Хеа „поминало“ и се решиле да го купат Онана Прочитај повеќе

Scroll to Top