Top Sport

Демаркус Казинс

Први проблеми за Лејкерси, Казинс ги скина лигаментите на коленото

Кошмарен старт на епизодата во Лос Анџелес Лејкерс има познатиот кошаркарски центар, ДеМаркус Казинс (29). Тешката повреда на Ахиловата тетива …

Први проблеми за Лејкерси, Казинс ги скина лигаментите на коленото Прочитај повеќе

Scroll to Top