Top Sport

Џерар Пике

Куман не бил задоволен од формата и однесувањето на Пике

Тренерот на Барселона, Роналд Куман, бил незадоволен од однесувањето и формата на ветеранот, Џерар Пике. Куман сметал дека Пике има …

Куман не бил задоволен од формата и однесувањето на Пике Прочитај повеќе

Пике: Претседателот Бартомеу влече погрешни потези

Ден пред најголемото дерби на шпанскиот фудбал, објавено е интересно интервју со еден од сенаторите во соблекувалната на Барселона, Џерард …

Пике: Претседателот Бартомеу влече погрешни потези Прочитај повеќе

Scroll to Top