Top Sport

Џон Тери

На Тери му се допаѓа Греем Потер, но не верува дека Челси се во трката за титулата

Легендата на Челси, Џон Тери вели дека нема шанси Челси да ја освои оваа сезона, иако го пофали новиот менаџер …

На Тери му се допаѓа Греем Потер, но не верува дека Челси се во трката за титулата Прочитај повеќе

За Тери Абрамович е најдобриот газда, ќе собира пари за негов банер на „Стемфорд Бриџ“

Поранешниот капитен Џон Тери вети дека ќе помогне да се финансира креирање на огромен банер со ликот на Роман Абрамович, …

За Тери Абрамович е најдобриот газда, ќе собира пари за негов банер на „Стемфорд Бриџ“ Прочитај повеќе

Scroll to Top