Top Sport

фер-плеј

Фантастичен фер-плеј потег на футсал меч во Шпанија (видео)

Дуелот помеѓу Футбол емосион Сарагоса и Химби Картахена беше одбележан со еден од најдобрите фер-плеј потези во последно време. Фудбалерот …

Фантастичен фер-плеј потег на футсал меч во Шпанија (видео) Прочитај повеќе

Биелса, кој ги шпиунираше англиските клубови, доби награда за фер-плеј! (видео)

Менаџерот на англискиот Лидс, Марсело Биелса е добитник на наградата за фер-плеј од страна на ФИФА, и покрај тоа што …

Биелса, кој ги шпиунираше англиските клубови, доби награда за фер-плеј! (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top