Top Sport

ГОГ

ГОГ ја доби данската битка, за во првото четврт-финале да налетаат на Барса!

Во бурно осминафинале, ГОГ го совлада Алборг со 32:24, надминувајќи ја негативата од два гола (28:30) од првиот меч за …

ГОГ ја доби данската битка, за во првото четврт-финале да налетаат на Барса! Прочитај повеќе

Веспрем со драматична победа во Данска, Порто на Митревски уште без победа

Веспрем го продолжи совршениот старт на новата сезона во ЕХФ Лигата на шампиони, откако во драматичен меч успеа да извлече …

Веспрем со драматична победа во Данска, Порто на Митревски уште без победа Прочитај повеќе

Scroll to Top